Výsledky Dětské Zlaté ligy 2024 v Olomouci

Minulý týden se v Olomouci konalo poslední kolo Dětské Zlaté ligy 2024. Tato soutěž, určená pro soutěžní přípravku a minipřípravku, nabídla mladým atletům příležitost poměřit své síly v různých disciplínách. Tradiční disciplíny zahrnovaly běhy na 60 a 400 metrů, skok daleký a hod kriketovým míčkem, zatímco všestranné disciplíny zahrnovaly například žebříček, skok z místa, hod medicinbalem a opičí dráhu.

V letošním ročníku nás reprezentovalo více než 20 nadšených mladých atletů, kteří do závodů vložili veškeré své úsilí. Při této příležitosti padlo nespočet osobních rekordů a za své výkony si všichni zaslouží obrovskou pochvalu.

Mezi největšími hvězdami letošní sezóny byl Marek Novák, který se stal vítězem prvního a třetího kola ligy. Ve druhém kole obsadil druhé místo, což mu v celkovém součtu přineslo vítězství v kategorii ročníků 2013-2014. Jeho výkon je skutečně obdivuhodný a zaslouží si velké uznání.

Skvělé výkony předvedl i Jakub Dobeš, který v každém kole obsadil čtvrté místo a celkově se umístil na čtvrté příčce. Tímto výkonem potvrdil svou konzistenci a bojovnost.

Dalšími úspěšnými atlety byli Otakar Ševčík, který obsadil šesté místo, a Jakub Doležal, který se umístil na osmém místě. V třetím kole se pak velmi dařilo Eduardu Veselému, který skončil čtvrtý, a Stele Menšíkové, která obsadila pátou příčku.

Velké poděkování patří všem atletům za jejich skvělou reprezentaci klubu a rodičům za jejich neocenitelnou pomoc a podporu. Těšíme se na další úspěchy v nadcházejících závodech.